Poskramiacze zamętu w nowej książce ojca Żmudzińskiego

Ukazała się nowa książka Wojciech Żmudzińskiego SJ zatytułowana "Pogromcy zamętu. Jak Adam i Ewa zarządzali tym, o czym nie mieli pojęcia". Jest to pierwsza książka z serii "Sekrety biblijnych liderów" i adresowana jest do każdego, kto chce wprowadzić trochę więcej harmonii w swoje własne życie i pracę. Szczególnie polecamy książkę chrześcijańskim liderom i wychowawcom. 
 
 
Celem autora cyklu książek jest pokazać Czytelnikowi, że Biblia jest kopalnią przykładów i pomysłów, które mogą pomóc każdemu liderowi w wypracowaniu jego okl pogromcy1własnej wizji idealnego przywództwa i osobistego stylu zarządzania ludźmi. 
 
W książce "Pogromcy zamętu" przeczytamy o tym, jak Bóg zaprosił Adama i Ewę do współpracy w poskramianiu zamętu i porządkowaniu świata. Czy przeliczył się powierzając im tak trudne zadanie? Czego możemy nauczyć się z historii opisanych w pierwszych czterech rozdziałach Księgi Rodzaju? Wyjaśniają nam, co jest u zarania każdego stworzenia, co leży u fundamentów wszechświata i stanowi istotę misji człowieka. Bóg wypowiadał słowa, określał granice, nazywał i podziwiał. Błogosławił życiu wydartemu ziemi. Podjął ryzyko stworzenia istoty wolnej, będącej obrazem Jego samego i dał mu władzę nad wszystkim, co stworzył.