Praktyczne warsztaty z crowdfundingu

Od 19 Stycznia 09:00 do 20 Stycznia 14:00
Kategorie: Kursy i szkolenia
Hits: 472

CROWDFUNDING, czyli jak społeczność internetowa może sfinansować Twój CEL.

Zapraszamy na praktyczne warsztaty z crowdfundingu. Podczas zajęć:• zweryfikujesz, czy Twoje działanie może być sfinansowane poprzez crowdfunding,• popracujesz kreatywnie nad rozwinięciem pomysłu na prezentację Twojego celu w Internecie,• nauczysz się zwięźle i inspirująco tworzyć opis kampanii crowdfundingowej,• zaplanujesz kampanię crowdfundingową.

Podczas warsztatów odbędą się ćwiczenia z kreatywności, autoprezentacji i planowania. 

Filmik "Dla kogo jest crowdfunding?": https://www.youtube.com/watch?v=d0kVd9IKETE&t=32s

Więcej o crowdfundingu: mjjo.pl/mjjo1/blog/

Prowadząca: Maria Olszewska.

Koszt szkolenia 295 zł. Ilość miejsc ograniczona. Istnieje opcja bez zakwaterowania, wtedy koszt szkolenia wynosi 220 zł. Serdecznie zapraszamy.

Maria Olszewska - absolwentka zarządzania miastem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie; studiowała również historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w sektorze publicznym, biznesie, jak i we współpracy z organizacjami non-profit. Od 2011 roku prowadzi szkolenia, warsztaty, wykłady i doradztwa z zakresu fundraisingu. Wiedzę z tej dziedziny zdobywała pozyskując partnerów biznesowych i granty dla jednej z największych instytucji kultury w Małopolsce. Jednocześnie była w grupie pierwszych osób z Polski, które uzyskały Europejski Certyfikat Fundraisera. Jako trenerka współpracowała m.in. z Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, Centrum Arrupe, Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie, Miastem Gdańsk, Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER, Oliwską Grupą Konsultingową. Wykładała fundraising i przedsiębiorczość społeczną na Akademii Morskiej w Gdyni i Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. W latach 2011 do2015 zorganizowała łącznie 16 Klubów Fundraisera w Trójmieście i Olsztynie. Od 2014 roku ma w ofercie warsztaty dla biznesu - w szczególności z nawiązywania relacji biznesowych. Maria szkoli w językach polskim, angielskim i włoskim. Współpracowała m.in. z Inhope/ International Association of Internet Hotlines z Holandii, International Shang Shung Institute z Włoch oraz regularnie prowadzi zajęcia w ramach Christian Educational Leadership Project oraz w ramach Executive Education for Bishops and Ecclesiastical Superiors from the Countries of the Former Soviet Block (projekty Europejskiego Centrum Komunikacji i Kultury). 

Maria ma doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń kulturalnych i szkoleniowych. Prywatnie jest miłośniczką wspinaczki i aktorstwa (występuje w trójmiejskim Teatrze Re:Akcji). Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.