Materiały ze szkoleń

Materiały ze szkoleń na Ukrainie

Od niemal 10 laty prowadzimy szkolenia na Ukrainie. Wspólpracujemy z Komisją Edukacji Kościoła Greckokatolickiego oraz z Ukraińskim Uniwersytetem Katolickim we Lwowie. Wspieramy szkoły katolickie we Lwowie, Tarnopolu, Ivano Frankowsku, Buczaczu, Zarwanicy, Ozernej i w innych miejscowościach.

Czytaj więcej...

Materiały ze szkolenia katechetów w Białym Borze

W dniach 4-6 października 2016 odbędzie się w Białym Borze szkolenie dla katechetów Kościoła greckokatolickiego. Materiały z zajęć prowadzonych przez trenerów Centrum Arrupe będą dostępne na tej stronie zaraz po zakończeniu szkolenia. Całe przedsięwzięcie jest dofinansowane przez United States Conference of Catholic Bishops.

Czytaj więcej...

Fotografie z międzynarodowego kursu CELP

Pod adresem https://goo.gl/photos/DyAzQEUDuwjCsiNK9 udostępniamy zdjęcia z lipcowej sesji naszego programu realizowanego w ramach "Christian Educational Leadership Project". Podczas dwóch tygodni wspólnej pracy mieliśmy także czas na integrację i zapoznanie się z tradycjami różnych krajów. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Czytaj więcej...

Materiały z konferencji 18 czerwca 2016

Publikujemy materiały wideo z konferencji "Chrześcijanie na Bliskim Wschodzie i zza wschodniej granicy", podczas której gościliśmy między innymi ojca Zygmunta Kwiatkowskiego SJ oraz ojca Marka Blazę SJ. Konferencję zorganizowało Centrum Arrupe w Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie Falenicy.

Czytaj więcej...