Współpraca z biznesem, czyli jak pozyskać partnera biznesowego do współpracy

Od 09 Marca 2019 do 10 Marca 2019
Kategorie: Kursy i szkolenia
Hits: 398

Podczas warsztatów: • zdefiniujesz obszary, w których możesz współpracować z biznesem (np. programy edukacyjne, uczące młodzież przedsiębiorczości, sponsoring edukacji przez przedsiębiorców), • poznasz inspirujące przykłady wspierania inicjatyw społecznych przez biznes i rozwoju biznesu dzięki inicjatywom społecznym, • przygotujesz się do rozmów biznesowych, • przy wsparciu trenerki popracujesz nad Twoją ofertą współpracy skierowaną do biznesu.
W program zajęć będzie włączonych dużo ćwiczeń rozwijających umiejętności w zakresie autoprezentacji, klarownego wytyczania celów i ich prezentacji.

Warsztaty prowadzi: Maria Olszewska

Koszt szkolenia 350 zł. Zapisy w lewym górnym rogu. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy.

Maria Olszewska - absolwentka zarządzania miastem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie; studiowała również historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w sektorze publicznym, biznesie, jak i we współpracy z organizacjami non-profit.Maria Olszewska - absolwentka zarządzania miastem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie; studiowała również historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w sektorze publicznym, biznesie, jak i we współpracy z organizacjami non-profit.
Od 2011 roku prowadzi szkolenia, warsztaty, wykłady i doradztwa z zakresu fundraisingu. Wiedzę z tej dziedziny zdobywała pozyskując partnerów biznesowych i granty dla jednej z największych instytucji kultury w Małopolsce. Jednocześnie była w grupie pierwszych osób z Polski, które uzyskały Europejski Certyfikat Fundraisera. Jako trenerka współpracowała m.in. z Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, Centrum Arrupe, Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie, Miastem Gdańsk, Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER, Oliwską Grupą Konsultingową. Wykładała fundraising i przedsiębiorczość społeczną na Akademii Morskiej w Gdyni i Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. W latach 2011 do2015 zorganizowała łącznie 16 Klubów Fundraisera w Trójmieście i Olsztynie.
Od 2014 roku ma w ofercie warsztaty dla biznesu - w szczególności z nawiązywania relacji biznesowych. Maria szkoli w językach polskim, angielskim i włoskim. Współpracowała m.in. z Inhope/ International Association of Internet Hotlines z Holandii, International Shang Shung Institute z Włoch oraz regularnie prowadzi zajęcia w ramach Christian Educational Leadership Project oraz w ramach Executive Education for Bishops and Ecclesiastical Superiors from the Countries of the Former Soviet Block (projekty Europejskiego Centrum Komunikacji i Kultury).
Maria ma doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń kulturalnych i szkoleniowych. Prywatnie jest miłośniczką wspinaczki i aktorstwa (występuje w trójmiejskim Teatrze Re:Akcji). Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadchodzące wydarzenia