WYKŁAD: Wspieranie dziecka w rozwoju

Od 01 Marca 2017 18:00 do 01 Marca 2017 19:30

Stowarzyszenie Przyjaciół Centrum Arrupe oraz Zespół Szkół Jezuitów, zapraszają rodziców, opiekunów i wychowawców na cykl „Wykładów o wychowaniu”. Kolejne spotkanie pt. „Wychowywać każdego dnia - warunki  skutecznego wywierania wpływu i wspieranie dziecka w rozwoju” odbędzie się w Zespole Szkół Jezuitów w Gdyni (ul. Tatrzańska 35) i poprowadzi je Pani Urszula Sierżant - pedagog i coach. Wstęp wolny.


Pani Urszula Sierżant specjalizuje się w zakresie komunikacji interpersonalnej, problemów wychowawczych, negocjacji oraz rozwiązywania konfliktów. Podczas spotkania zostaną poruszone następujące tematy:

(a) wpływ środowiska rodzinnego na kształtowanie postaw oraz rozwój emocjonalny dziecka,

(b) konstruktywne i destrukcyjne sposoby radzenia z problemami wychowawczymi,

(c) mechanizmy rządzące relacją dziecko - dorosły,

(d) budowanie autorytetu rodzica.

Na wykład zapraszamy do Zespołu Szkół Jezuitów w Gdyni przy ul. Tatrzańskiej 35. Wstęp wolny, ale ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie swojej obecności za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie internetowej stowarzyszenia (www.stowarzyszenie.arrupe.org). Spotkania odbywają się raz w miesiącu (pierwsza środa miesiąca) w godz. 18.00-19.30 i są częścią projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowania z funduszy Konferencji Episkopatu USA.


Nadchodzące wydarzenia